head.jpg, 43 kB

Odblokování telefonů

odblokovani-telefonu.jpg Spustíte telefon a chce po Vás zadat kód či heslo sítě?
Nebo píše telefon omezen, karta odmínuta?

Váš telefon je zablokovaný.

Naprostou většinu mobilů jsme schopni odblokovat na počkání či do druhého dne.

Po odblokování můžete v mobilu používat jakoukoliv kartu bez omezení, T-mobile, O2, Vodafone, ale samozřejmě i jiné zahraniční karty.

Do telefonů jsme schopni nahrát také různé jazykové verze. Dokážeme naučit telefony česky, polsky, francouzsky, španělsky, arabsky...

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte a kontaktujte nás

Proč si nechat přehrát firmware u svého telefonu?

Výrobce každého telefonu vydává přístroj s určitou verzí firmware, která je ve svém ranném stádiu mnohdy nevyladěna a má chyby. Až v průběhu používání uživateli dochází ke shromažďování - soupisu závad a následným vydáním nové "opravné" verze. Takových verzí vyjde v průběhu času mnohdy několik. Verze firmware může mít zásadní vliv na chod celého systému. Asi každý již přišel do styku s některými chybami, které jsou nechvalně známi pro ten či onen model ( např. u modelu Nokia N70 s verzí 2.xx - občas nezvoní, bluetooth se odpojuje ). Provést upgrade na aktuální verzi rozhodně můžeme jenom doporučit. Obecně vám aktualizace přinese opravu odhalených chyb, zrychlení systému, stabilitu. Je to jakási revize vašeho přístroje, garanční oprava, která se provádí v 99% případů na počkání - tedy nehrozí, že byste svůj telefon nechávali v servisu a byli tak bez něj. Přístroj po nahrání uvádíme do továrního nastavení, provádíme tzv. "full factory reset" což má za příčinu vymazání veškerých dat ( kontakty, kalendář, peněženka ) i uživatelských nastavení ( wap, mms, gprs ), proto doporučujeme vlastní zálohu dat případně ji nabízíme na provozovně. Průměrná doba přehrání je 15-20 minut u běžného modelu, 20-30 minut u verzí Symbian, u komunikátorů a multifunkčních zařízení může být doba 1-2 hod. Drtivá většina našich zákazníků odchází spokojena a postupně zjištuje co jim nová verze přinesla pozitivního. V prvé řadě zjistí, že se zlepšila stabilita celého telefonu ( občas si lidé stěžují na zpomalenost, zamrzávání atd. ), zvýšení rychlosti jednotlivých aplikací je také patrné stejně jako mnohá další pozitiva.

Katalog telefonů

alcatel.gif benq-siemens.gif blackberry.gif lg.gif motorola.gif nokia.gif o2.gif panasonic.gif sagem.gif samsung.gif sony-ericsson.gif toshiba.gif

Všichni výrobci »

vyhledávání

odkazy

BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net

Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz

Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz

SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php

Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info

Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com

reklama

11.jpg

Alcatel, Benq-Siemens, Blackberry, LG, Motorola, Nokia, O2, Panasonic, Sagem, Samsung, Sony Ericsson, Toshiba, jsou obchodní značky nebo registrované ochranné známky ve vlastnictví příslušných majitelů.
© 2006-2012 odblokovanitelefonu.cz. Všechna práva vyhrazena. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.